top of page

Apdruka kā zīmola identitātes daļa : termiskā druka un izšuvumi uz darba apģērba

Runājot par darba apģērbu personalizēšanu uzņēmumu vajadzībām, ir pieejamas dažādas metodes, un katrai no tām ir savas unikālās priekšrocības. Divas populāras iespējas logotipu, nosaukumu un dizaina pievienošanai uz darba apģērba ir termodruka un izšuvumi. Abām apdrukas metodēm ir savas stiprās puses, un tās var radīt augstas kvalitātes, profesionāla izskata rezultātus. Šajā bloga ierakstā aprakstām galvenās atšķirības starp termodruku un izšuvumu, tādējādi palīdzot jums izvēlēties perfektu apdruku jūsu darba apģērba specifikai un vajadzībām.


Termiskā druka : moderns risinājums ātrai un izturīgai apdrukai

Termiskās drukāšanas procesā tiek izmantots siltums, lai attēlu, logo vai tekstu pārnestu uz auduma virsmas. Šis digitālās drukas process ir atpazīstams ar savu ātrumu, precizitāti un izturību, padarot to par populāru izvēli uzņēmumiem, kas vēlas ātri un efektīvi pievienot uz saviem darba apģērbiem zīmola elementus. Termiskā druka ir ideāli piemērota, lai izveidotu detalizētus dizainus ar košām krāsām, un izdrukas ir ļoti izturīgas pret izbalēšanu, plaisāšanu vai lobīšanos laika gaitā.


Termiskās drukas priekšrocības :

 1. Izturība. Termiskās apdrukas tiek uzkausētas tieši uz auduma, tādējādi iegūstot ilgstošu apdari, kas var izturēt atkārtotu mazgāšanu un nodilumu.

 2. Precizitāte. Termiskā druka ļauj prevīzi atveidot sarežģītus dizainus un smalkas detaļas un darba apģērba, padarot to lieliski piemērotu logotipiem un citiem zīmola elemetiem.

 3. Ātrums. Termālās drukas process ir ātrs, kas ideāli piemērots uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ātrs zīmola darba apģērba nodošanas un apmaiņas laiks.

 4. Izmaksu efektivitāte. Termiskā drukāšana var būt finansiāli izdevīgs risinājums, īpaši uzņēmumiem ar liela apjoma drukāšanas vajadzībām.


termodruka uz dzeltena auduma
termodrukas piemērs nr.1
termodruka uz tumša auduma
termodrukas piemērs nr.2


Izšūšana : klasiska un nenovecojoša tehnika profesionālam izskatam

Izšūšana ir tradicionāla un sena auduma dekorēšanas metode izmantojot adatu un diegu, veidojot reljefu un tekstu uz apģērba virsmas. Lai gan izšūšana tiek uzskatīta par laikietilpīgāku un darbietilpīgāku procesu, salīdzinot ar termodruku, tā piedāvā klasisku un elegantu apdari, kas rada profesionalitātes un kvalitātes sajūtu. Izšuvumi bieži tiek izvēlēti to taustāmības un trīsdimensiju izskata, kā arī izturības un ilgmūžības dēļ.


Izšuvumu priekšrocības :

 1. Profesionāls izskats. Izšuvumi piešķir darba apģērbam izsmalcinātības un elegances pieskārienu, padarot to par populāru izvēli uzņēmumiem, kuro vēlas uzlabot sava zīmola tēlu.

 2. Izturība. Izšūtie dizaini tiek atpazīti pēc to izturības pret nodilumu, nodrošinot, ka logotips vai teksts laika gaitā paliek tā sākotnējā izskatā.

 3. Tekstūra un dziļums. Izšuvumi rada teksturētu un trīsdimensiju efektu uz auduma, pievienojot dizainam dziļumu un padarot to vizuāli interesantu.

 4. Prestižs. Izšūšana bieži tiek saistīta ar augstiem kvalitātes standartiem un uzmanību detaļām, padarot to par vēlamo iespēju uzņēmumiiem, kuriem ir svarīga augstākās kvalitātes apdruka.


izšūts logo uz jakas
izšuvuma piemērs nr.1
izšūts logo uz sarkana krekla
izšuvuma piemērs nr.2

izšūts logo uz dzeltena krekla
izšuvuma piemērs nr.3
izšūts logo uz pelēkas jakas
izšuvuma piemērs nr.4


Izvēloties piemērotāko tehnoloģiju jūsu uzņēmuma darba apģērbam

Izvēloties starp termisko druku un izšuvumiem uz darba apģērba, ir svarīgi ņemt vērā jūsu īpašās vajadzības un vēlmes. Šeit pieminēti daži faktori, kas jāpatur prātā :


 • Dizaina sarežģītība. Termiskā apdruka ir labāk piemērota sarežģītiem dizainiem ar smalkām detaļām, savukārt izšuvumi ir lieliski piemēroti teksturētu un lielāku izmēru dizainu radīšanai.


 • Daudzums. Priekš liela apjoma drukas vajadzībām, termodruka varētu būt fiinansiāli izdevīgāka un efektīvāka opcija, turpretī izšuvumi ir lieliski piemēroti mazākam apjomam apstrādājamo darba apģērbu.


 • Auduma specifika. Nepieciešams apskatīt un izvērtēt darba apģērbos izmantotos materiālus, jo daži materiāli var būt vairāk saderīgi ar termodruku, bet citi ar izšūšanas tehniku.


 • Uzņēmuma tēls. Padomājiet par sava zīmola tēlu, kādu vēlaties nodot ar savu darba apģērbu. Termiskā druka piedāvā modernu un košu apdari, savukārt izšuvumi nodrošina klasisku un prestižu izskatu.


Noslēgumā jāpiemin tas, ka gan termodruka, gan izšūšana ir efektīvas metodes darba apģērbu personalizēšanai ar logotipiem, nosaukumiem un dizainiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlatiies modernu un izturīgu termodrukas apdari vai klasisko un eleganto izšuvumu izskatu, katrai tehnikai ir savas unikālās priekšrocības un pielietojums. Izprotot atšķirības starp termodruku un izšuvumu, varat izvēlēties piemērotāko apdares veidu, kas atbilst jūsu uzņēmumam un darba apģērba vajadzībām, rezultātā uzlabojot jūsu uzņēmuma kopējo tēlu.


 

Arī pie mums, mint work veikalā Rīgā, Piedrujas ielā 7, iespējams saņemt gan konsultāciju par jūsu uzņēmumam piemērotākās apdrukas iespējām, gan kvalitatīvu darba apģērba apdrukas pakalpojumu. Līdz šim daudzi uzņēmumi jau izmantojuši šo iespēju, lai popularizētu savu uzņēmumu, paaugstinātu tā atpazīstamību, kā arī veidotu sakārtotu un profesionālu vidi.

Sazināties var zvanot +37125668910 vai rakstot uz veikals@mintservices.lv

Comments


bottom of page